Wyślij wiadomość
Herexi International Corporation Inc.
Produkty
Aktualności
Dom > Aktualności >
Company News About Herexi zaprasza na WYSTAWĘ I KONFERENCJĘ GLOBAL ENERGY SHOW!
Wydarzenia
Łączność
Łączność: Mr. Delai Xun (Leo)
Faks:
Skontaktuj się teraz
Napisz do nas

Herexi zaprasza na WYSTAWĘ I KONFERENCJĘ GLOBAL ENERGY SHOW!

2022-06-01
Latest company news about Herexi zaprasza na WYSTAWĘ I KONFERENCJĘ GLOBAL ENERGY SHOW!

Drodzy Klienci i Partnerzy,

Jak się masz

Bardzo dziękuję za długoterminowe wsparcie dla Hunan Hesi Instrument Co., LTD.Nasza firma weźmie udział w GLOBAL ENERGY SHOW EXHIBITION&CONFERENCE, gdzie pokażemy Państwu naszą niezależnie wyprodukowaną wirówkę oraz inne urządzenia testujące i kontrolne.Z niecierpliwością czekamy na Twoją wizytę i czekamy na Twój przyjazd.

najnowsze wiadomości o firmie Herexi zaprasza na WYSTAWĘ I KONFERENCJĘ GLOBAL ENERGY SHOW!  0

Nazwa: GLOBAL ENERGY SHOW WYSTAWA I KONFERENCJA

Czas wystawy: 7 czerwca - 9 czerwca 2022

Miejsce: 20 Roundup Way SE, Calgary, AB T2G 2W1

Budka Hussey: 1389

Jako wiodące wydarzenie energetyczne w Ameryce Północnej, Global Energy Show to największe targi i konferencja B2B, która gromadzi kupujących i sprzedających z branży, interesariuszy i partnerów, dyrektorów generalnych i młodych profesjonalistów, aby dzielić się wiedzą i wprowadzać innowacje w zmieniającym się krajobrazie energetycznym.

Global Energy Show obejmie wystawy i konferencje dotyczące wszystkich systemów energetycznych, w tym piasków roponośnych, wodoru, wiatru, energii słonecznej, petrochemii, gazu ziemnego i skroplonego gazu ziemnego, elektryfikacji i energii jądrowej.Ponieważ żadne pojedyncze źródło energii nie jest w stanie zaspokoić rosnącego globalnego zapotrzebowania na energię, Global Energy Show jest miejscem, w którym Kanada może zademonstrować swoją wizję i wiodącą rolę w gromadzeniu odpowiednich ludzi, aby stawić czoła globalnym wyzwaniom za pomocą rzeczywistych rozwiązań.

Podczas The World Energy Show 2022 specjaliści ds. energii zgromadzą się, aby przewodzić w zaspokajaniu zapotrzebowania na energię, omawiać transformację energetyczną, prezentować technologię i innowacje oraz odkrywać rolę wszystkich źródeł energii w większym systemie energetycznym.

najnowsze wiadomości o firmie Herexi zaprasza na WYSTAWĘ I KONFERENCJĘ GLOBAL ENERGY SHOW!  1

Instrumenty Hersey część produktów wystawy

Produkty wystawy instrumentów Hussey to: wirówka olejowa TD6Y / przyrząd do szybkiego pomiaru wilgotności, szybkobieżna wirówka z chłodzeniem rdzenia i inne honorowe tytuły sprzętu do testowania przyrządów analitycznych.

Wirówka naftowa

najnowsze wiadomości o firmie Herexi zaprasza na WYSTAWĘ I KONFERENCJĘ GLOBAL ENERGY SHOW!  2

Został zaprojektowany zgodnie z „Odśrodkową metodą oznaczania wody i osadów w ropie naftowej” i spełnia wymagania normy GB/T6533-2012.Jest to idealne urządzenie separacyjne do oznaczania wody i osadów w ropie naftowej za pomocą wirówki.

Szybki tester wilgoci

najnowsze wiadomości o firmie Herexi zaprasza na WYSTAWĘ I KONFERENCJĘ GLOBAL ENERGY SHOW!  3

Immunologiczna wirówka krwi to nasza firma zajmująca się serologią grup krwi, rutynowymi badaniami grup krwi, żelem mikrokolumnowym, płukaniem czerwonych krwinek, wykrywaniem odporności i opracowywaniem innych testów.Rotory SERO są używane do czyszczenia czerwonych krwinek, rotory HLA do czyszczenia limfatycznego, rotory do grup krwi do serologii, rutynowe badania grup krwi, płukanie czerwonych krwinek, mikrokolumnowy test immunologiczny w żelu itp.

Rdzeniowa wirówka chłodnicza o dużej prędkości

najnowsze wiadomości o firmie Herexi zaprasza na WYSTAWĘ I KONFERENCJĘ GLOBAL ENERGY SHOW!  4

Detekcja krzywej pF gleby jest określana na podstawie zależności między zasysaniem gleby, gęstością nasypową i wagową zawartością wody, tak aby uzyskać bardzo dokładną krzywą charakterystyki wilgotności gleby pF.

Wysokoobrotowa wirówka rdzeniowa z chłodzeniem służy do określania ciśnienia kapilarnego, zwilżalności i powiązanych właściwości rdzenia próbek rdzeniowych.

W celu promowania wszechstronnego rozwoju i poprawy poziomu technologii instrumentów analitycznych i testujących w Chinach, zachęcaj do innowacji, promuj industrializację i wprowadzanie na rynek instrumentów analitycznych i testujących z niezależnymi prawami własności intelektualnej, omawiaj przyszły trend chińskich instrumentów kontrolnych i testujących.Serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do nas i mamy nadzieję, że dostarczysz nam dobrych referencji i sugestii.Nasz wzrost i rozwój nie mogą być oddzielone od wskazówek i opieki nad każdym klientem!

O instrumencie Hussey

Hunan Herexi Instrument Equipment Co., Ltd. została zarejestrowana od 2007 roku. Po ponad dziesięciu latach rozwoju stała się profesjonalną firmą high-tech zajmującą się badaniami i rozwojem, produkcją i sprzedażą sprzętu laboratoryjnego i instrumentów z własnym intelektualnym prawa własności, niezależne marki i niezależne zdolności innowacyjne.

Herexi Instruments traktuje badania i rozwój produktów jako ważną strategię budowania podstawowej konkurencyjności firmy i promowania zrównoważonego rozwoju firmy.Firma ma

niezależnie opracowana inteligentna, szybkoobrotowa wirówka z chłodzeniem serii 3H, szybki wagosuszarka RH2010SF-I, próżniowy koncentrator wirówkowy serii ZLS i inne produkty, wśród których inteligentna szybkoobrotowa wirówka z chłodzeniem serii 3H osiągnęła wiodący światowy poziom, szybkie oznaczanie wilgotności RH2010SF-I zapoczątkowała nową erę testowania wilgoci.

W 2017 i 2018 roku firma uzyskała kwalifikację „Specjalny przyrząd i wyposażenie Generalnej Administracji Nadzoru Jakości, Kontroli i Kwarantanny”