Wyślij wiadomość
Herexi International Corporation Inc.
Produkty
Aktualności
Dom > Aktualności >
Company News About Instrumenty Hersey | nowe produkty, silny atak wygodny - 7100 przez wirówkę
Wydarzenia
Łączność
Łączność: Mr. Delai Xun (Leo)
Faks:
Skontaktuj się teraz
Napisz do nas

Instrumenty Hersey | nowe produkty, silny atak wygodny - 7100 przez wirówkę

2022-08-08
Latest company news about Instrumenty Hersey | nowe produkty, silny atak wygodny - 7100 przez wirówkę

Wraz z szybkim rozwojem społeczeństwa i gospodarki konkurencja rynkowa jest coraz bardziej zacięta, kwitnie sto kwiatów, główni giganci branży instrumentalnej aktywnie badają rozwój zróżnicowania i wyjątkowości.

 

Hussey Instruments z "opracowaniem standardów, opartych na standardach, wiodących standardach" w celu obsługi, gromadzą cyfrowe instrumenty wspomagające, jednocześnie poprzez ciągłe innowacje badaczy, przyjmowanie nowej technologii w ramach aplikacji, 2022 jest z pewnością pozwoli większej liczbie użytkowników godnych oczekiwania i uwagi.

物联网便捷式离心机.jpg

Na początku swojego założenia firma Hussey Instruments postępowała krok po kroku zgodnie z duchem „najpierw jakość, innowacyjność”, aby pomóc klientom spełnić wymagania głównych testów eksperymentalnych, szybko zdobyła uznanie rynku w branży i rozwijała się.

 

Nowy produkt Hussey Instruments →wygodny atak wirówki 710BY, ten nowy produkt pomoże klientom lepiej zaspokoić potrzeby biofarmaceutyków, wykrywania całkowitego fosforu w wodzie powierzchniowej, terapii komórkowej i genowej, testów klinicznych, testów biochemicznych, akademickiego laboratorium badawczego i innych dziedzin badań naukowych .

 

710BY Wygodna wirówka

 

Ten instrument przyjmuje projekt oddzielania kadłuba od końca kontrolnego i wykorzystuje mały program do sterowania instrumentem, co rozwiązuje problem polegający na tym, że instrument musi być ściśle kontrolowany w środowisku wysokiego ryzyka oraz monitoruje i zbiera dane do eksperymentalnego wirowania proces.

710BY便捷式离心机.jpg
 

Funkcje gospodarza:

 

1. Oddzielny projekt, korpus i mobilny koniec sterowania są zaprojektowane niezależnie i sterują w promieniu 10 metrów za pomocą małego programu;

 

2, zastosowanie mikrokomputera z samodzielnie opracowaną płytą sterującą i bezszczotkowym silnikiem AC/DC o dużym momencie obrotowym, stabilna praca, niski poziom hałasu, zapewniają komfortowe środowisko laboratoryjne;

 

3. Inteligentny system iot, który może być obsługiwany za pomocą telefonu komórkowego lub tabletu;Może być płytą standardową.

 

 

 

4, z różnymi funkcjami ostrzegawczymi, takimi jak nadmierna prędkość, nadmierna temperatura, przepięcie, nierównowaga, podnapięcie i tak dalej, może monitorować i rejestrować proces wirowania oraz przechowywać schemat wirowania;

 

5, zastosowanie mechanicznego zamka drzwi, łatwe w obsłudze, dostosowanie do wszelkiego rodzaju trudnych warunków, po prostu delikatnie zamknij pokrywę drzwi, to znaczy, uruchomi system zamka drzwi, bezpieczny zamek pokrywy drzwi (pokrywa drzwi nie jest zamknięta stan nie może uruchomić wirówki);

 

6. Komora wirówki wykonana jest ze stopu aluminium, które jest odporne na korozję większości odczynników chemicznych i rozpuszczalników.

 

7. Posiadać rekord CFDA i kwalifikację produkcji CFDA, przejść certyfikację ISO 9001 (2015) i certyfikat ISO 13485 (2016).