Wyślij wiadomość
Herexi International Corporation Inc.
Produkty
Aktualności
Dom > Aktualności >
Company News About Bezpieczna wirówka laboratoryjna - wirówka przeciwwybuchowa
Wydarzenia
Łączność
Łączność: Mr. Delai Xun (Leo)
Faks:
Skontaktuj się teraz
Napisz do nas

Bezpieczna wirówka laboratoryjna - wirówka przeciwwybuchowa

2022-08-17
Latest company news about Bezpieczna wirówka laboratoryjna - wirówka przeciwwybuchowa

Przegląd bezpieczeństwa laboratoryjnego

 

Laboratorium jest ważnym polem badawczym nauczania eksperymentów, a znaczenie kwestii bezpieczeństwa jest to, że laboratorium może odgrywać swoją przesłankę i gwarancję, przywiązuje dużą wagę do laboratorium w różnych problemach bezpieczeństwa, może być wszelkiego rodzaju zapobieganiem i zarządzaniem bezpieczeństwem laboratorium, nie tylko może uniknąć wypadków podczas procesu eksperymentu i zagwarantować bezpieczeństwo życia i mienia, laboratorium Może to sprzyjać sprawnemu postępowi projektu eksperymentalnego.

 

Wypadki związane z bezpieczeństwem wirówki są również coraz częstsze, szczególnie w odśrodkowych próbkach łatwopalnych i wybuchowych, wirówka jest wypełniona gazem palnym, raz wirówka z powodu elektryczności statycznej lub kolizji i innych powodów generujących iskry, co powoduje spalanie wirówki i wybuch wypadek.Dlatego przy wirowaniu roztworu zawierającego materiały palne i wybuchowe należy zapewnić szczelną wirówkę przeciwwybuchową i przeciwwybuchową.

 

Co jest ognioodporne?

 

 

Ognioszczelność odnosi się do środków izolacyjnych i blokujących podjętych w celu zapobiegania stratom spowodowanym wybuchem, tak aby zmniejszyć niekorzystne konsekwencje spowodowane wybuchem, głównie w celu ograniczenia zasięgu wybuchu;I przeciwwybuchowe, aby zapobiec wybuchowi łatwopalnych, wybuchowych przedmiotów, główne są środki przeciwwybuchowe źródła wybuchu, takie jak światła przeciwwybuchowe itp. Klasa ognioszczelności D.

 

Wirówki ognioszczelne i przeciwwybuchowe można dostosować do wymagań klienta.W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt ze stroną internetową w celu konsultacji.Numer telefonu: 18613981561

 

超大容量冷冻离心机LRM-12L.jpg

 

 

Przedstawienie firmy

 

Hunan Husi Instrument Equipment Co., Ltd. została założona w Xiangjiang New Area w 2007 roku. Po ponad dziesięciu latach rozwoju stała się przedsiębiorstwem high-tech z niezależnymi prawami własności intelektualnej, niezależną marką, niezależną zdolnością do innowacji, ustalonymi badaniami i rozwój, produkcja, sprzedaż sprzętu laboratoryjnego i przedsiębiorstw high-tech.

 

Dyrektor wykonawczy, Oddział Instrumentów Laboratoryjnych, Chińskie Towarzystwo Instrumentów

 

Dyrektor wykonawczy, Oddział Instrumentów Laboratoryjnych, Chińskie Stowarzyszenie Przemysłu Instrumentów

 

Wiceprezes Stowarzyszenia Instrumentów Laboratoryjnych Chińskiego Stowarzyszenia Kontroli i Kwarantanny

 

Firma produkuje głównie wszelkiego rodzaju wirówki laboratoryjne / przyrządy do szybkiego pomiaru wody i koncentratory próżniowe, a także przeszła certyfikację systemu zarządzania jakością ISO9001: 2015, certyfikację systemu zarządzania jakością ISO13485: 2016 i certyfikat CE, a także prowadziła przygotowanie ASTM międzynarodowy standard całkowitej zawartości części stałych w kauczuku naturalnym.

 

Produkty są szeroko stosowane w profilaktyce i kontroli chorób, bezpieczeństwie żywności, wojsku, instytutach badań naukowych, szkołach wyższych i uniwersytetach, produktach biologicznych, badaniach farmaceutycznych, biochemicznych, naukach rolniczych, ochronie środowiska i petrochemii, produkcji żywności i badaniach.Załóż bezpośrednie biura/centra obsługi posprzedażnej w Pekinie, Kantonie, Nanjing, Shenyang, Xi'an, Chongqing, Jinan, Kunming, Zhengzhou, Hangzhou, Szanghaju, Changsha i innych miejscach.

 

Zgodnie z zasadą usług „W oparciu o standardy, opracowywanie standardów i wiodące standardy”, Hussey Instruments ma na celu rozwój chińskich instrumentów i sprzętu naukowego oraz dorównanie zaawansowanemu poziomowi świata.