Wyślij wiadomość
Herexi International Corporation Inc.
Produkty
Produkty
Dom > Produkty > Wirówka laboratoryjna > Analiza próbki Wolnoobrotowa wirówka stołowa o normalnej temperaturze do laboratorium

Analiza próbki Wolnoobrotowa wirówka stołowa o normalnej temperaturze do laboratorium

Szczegóły Produktu

Miejsce pochodzenia: Changsha, Chiny

Nazwa handlowa: HEREXI

Orzecznictwo: ISO9001、ISO13485、CE

Numer modelu: TDZ5-WS

Warunki płatności i wysyłki

Minimalne zamówienie: 1

Cena: 7900¥

Szczegóły pakowania: 500×400×300mm

Czas dostawy: 8

Zasady płatności: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram

Uzyskaj najlepszą cenę
Highlight:

Analiza próbki Wolnoobrotowa wirówka stołowa

,

wolnoobrotowa wirówka stołowa o normalnej temperaturze

,

wirówka stołowa do laboratorium

Nazwa:
Wirówka stołowa TDZ5-WS Wirówka wolnoobrotowa
Pojemność wirnika:
4×100 ml
najwyższa prędkość:
5000 min
maksymalna względna siła odśrodkowa:
4514×g
temperatura robocza:
Normalna temperatura
Program:
20
Zakres czasowy:
1min-99h59min
waga:
25 KG
Nazwa:
Wirówka stołowa TDZ5-WS Wirówka wolnoobrotowa
Pojemność wirnika:
4×100 ml
najwyższa prędkość:
5000 min
maksymalna względna siła odśrodkowa:
4514×g
temperatura robocza:
Normalna temperatura
Program:
20
Zakres czasowy:
1min-99h59min
waga:
25 KG
Analiza próbki Wolnoobrotowa wirówka stołowa o normalnej temperaturze do laboratorium

HEREXI Stół wirówkowy Low Speed ​​TDZ5 - WS |Analiza laboratoryjna Wykrywanie idealnego sprzętu |Analiza próbki

Hunan Hesi Instrument equipment Co., Ltd. jest profesjonalną firmą high-tech integrującą badania, produkcję i sprzedaż wirówek chłodniczych, wirówek medycznych, wirówek próżniowych, wirówek szybkoobrotowych, wirówek wolnoobrotowych, wirówek o dużej pojemności, mierników wilgotności i innych przyrządów laboratoryjnych i sprzęt.A dzięki certyfikacji systemu jakości ISO9001 i certyfikacji CE, a także certyfikacji systemu jakości ISO13485, wirówce w rozsądnej cenie, znakomitym designie, nowatorskim kształcie, stosowanym w szkołach wyższych i uniwersytetach, jednostkach naukowo-badawczych, biofarmaceutycznych, medycznych, petrochemicznych i innych dziedzinach, „szybkie warunki techniczne wirówki chłodniczej" kreślarz

 

Wolnoobrotowa technologia separacji wirówkowej na biurku to nowa technologia opracowana w zależności od stanu cząstek w praktycznej sytuacji wirowania.Cząstki o różnej gęstości, wielkości lub kształcie osadzają się podczas odśrodkowych momentów z różnymi prędkościami, dzięki czemu można oddzielić mniej więcej kulistą niejednorodną mieszaninę przez odwirowanie.Wolnoobrotowa wirówka biurkowa ma dalej badać biochemię i oddzielać dużą liczbę substancji.Na przykład pobranie komórek, oddzielenie osocza, oddzielenie cząsteczek DNA i białek z tych wstępnie oczyszczonych preparatów oraz izolacja wirusów i Escherichia coli na dużą skalę, ścisłych składników komórkowych, cząstek białek jądrowych itp.

 

Szczegóły wirówki o niskiej prędkości w normalnej temperaturze TDZ5-WS

 

Wirówka z tej serii znajduje szerokie zastosowanie w eksperymentach i badaniach naukowych w biologii, chemii, medycynie, rolnictwie i leśnictwie, bezpieczeństwie żywności, stacji krwi, badaniach klinicznych i innych dziedzinach.Wyposażony w różne statywy na probówki i adaptery, jest idealnym wyborem do testów klinicznych i analiz laboratoryjnych.

 

Wolnoobrotowa wirówka stołowa TDZ5-WS w temperaturze pokojowej

 

1. Zastosuj mikrokomputer jednoukładowy firmy Yingruien i moduł napędowy firmy Infineon, z niezależnie opracowaną płytą sterującą i bezszczotkowym silnikiem prądu stałego o dużym momencie obrotowym, stabilną pracę i niski poziom hałasu, zapewniając komfortowe środowisko laboratoryjne.

 

2. Z nadmierną prędkością, nadmierną temperaturą, asymetrią, podnapięciem, przepięciem i innymi funkcjami ostrzegawczymi, trzypoziomową amortyzacją tłumienia, specjalną kombinacją urządzenia amortyzującego, sprawiają, że silnik jest stabilny, bezpieczny i niezawodny, zapobiega zawieszaniu się próbek, aby uzyskać doskonałe odśrodkowe efekt.

 

3. Prawdziwy kolorowy wyświetlacz Tft-lcd, przycisk z ekranem dotykowym i pełny przycisk tryb podwójnej pracy, ze specjalnym klawiszem wyświetlania siły odśrodkowej, wyświetlanie ustawionych parametrów i parametrów pracy, parametry pracy można zmienić w dowolnym momencie, bez potrzeby zatrzymywania intuicyjnego interfejsu operacyjnego , prosty, łatwy w użyciu;Menu obsługi jest dostępne w wielu językach (chiński, angielski, rosyjski, portugalski).

 

4. Biosafety Airtight Angle Rotor przyjmuje integralny pierścień uszczelniający z gumy silikonowej (EU RoHS 2015/863), który może uniknąć rozlania aerozolu i w pełni zapewnić bezpieczeństwo personelu i środowiska laboratoryjnego.

 

5. TDZ5-WS wirówka stołowa o niskiej prędkości w normalnej temperaturze tylna wnęka wirówki ze stali nierdzewnej austenitycznej 304 z całą stalową powłoką natryskową, jedną stalową przednią powierzchnią wykrawania i trzema warstwami stalowej osłony ochronnej i innymi urządzeniami zabezpieczającymi, nie tylko trwałymi, ale także zapewniającymi bezpieczeństwo personelu i użytkowania laboratorium.

 

Konstrukcja o szerokim napięciu 6.100 V-230 V, popraw wirówkę do zakresu adaptacji napięcia (opcjonalnie).

 

7.TDZ5-WS wirówka wolnoobrotowa o normalnej temperaturze przyjmuje cichą elektromechaniczną blokadę silnika, łatwą w użyciu, wystarczy delikatnie zamknąć pokrywę drzwi, system zamka drzwi zostanie uruchomiony, pokrywa drzwi zostanie bezpiecznie zablokowana.

 

8.10 kontrola przyspieszenia i 10 prędkości, może przechowywać 20 grup programów zdefiniowanych przez użytkownika, wygodnie wywoływać wspólne programy, uruchamiać ostatnio używany program.

 

9. Wirnik z kutego aluminium Aero (tylko wirnik kątowy) i różne adaptery z włókna poliamidowego są opcjonalne, które mogą odwirowywać wszystkie rodzaje płytek mikroporowatych MTP, płytek PCR, płytek do hodowli komórkowych i płytek z głębokimi otworami.

 

10.TDZ5-WS wolnoobrotowy stół wirówkowy o normalnej temperaturze, z zapisem CFDA i kwalifikacją produkcji CFDA, przeszedł certyfikację ISO 9001 (2015) i certyfikat ISO 13485 (2016).

 

 

Parametry techniczne
Nazwa produktu TDZ5-WS
Maksymalna prędkość (obr/min) 5000
Maks. Rcf (×g) 4514
Maksymalna pojemność 4×100 ml
Regulator czasowy 1-99h59min/Seria/Wirowanie krótkotrwałe
Dokładność prędkości ±50 obr/min
Uruchom program 20 Program
System sterowania i napędu bezszczotkowy silnik prądu stałego o wysokim momencie obrotowym, sterowanie mikrokomputerem
Całkowita moc 350 w
Hałas ≤60dB
Zasilacz AC220V 50Hz
Waga netto 25 kg
Rozmiar (dł. × szer. × wys.) 500×400×300 mm

 

 

Dopasowany parametr wirnika:

 

Nazwa produktu Czdolność TDZ5-WS
Maksymalna prędkość(obr/min) Maks. Rcf(×g)
Awirnik kątowy 12×10 ml/15 ml 5000 3120
Wirnik kątowy 12×20ml/15ml 4000 2600
Wirnik wychylny 16×15 ml/10 ml 4000 2764
4×50 ml 5000 4318
4×100 ml 5000 4514
Poziomy rotor do mikropłytek 2×2×96 otworów 4000 2360