Wyślij wiadomość
Herexi International Corporation Inc.
Produkty
Produkty
Dom > Produkty > Automatyczna maszyna do wirowania > Automatyczna wirówka do badania krwi 4000 obr./min Odcinanie dużego momentu obrotowego Direct

Automatyczna wirówka do badania krwi 4000 obr./min Odcinanie dużego momentu obrotowego Direct

Szczegóły Produktu

Miejsce pochodzenia: Changsha, Chiny

Nazwa handlowa: HEREXI

Orzecznictwo: ISO9001、ISO13485、CE

Numer modelu: DD5

Warunki płatności i wysyłki

Minimalne zamówienie: 1

Cena: 19500¥

Czas dostawy: 8

Zasady płatności: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram

Uzyskaj najlepszą cenę
Highlight:

Automatyczna wirówka do badania krwi

,

automatyczna wirówka 4000 obr./min

Nazwa:
Automatyczna wirówka medyczna bez kapelusza DD5
najwyższa prędkość:
4000 min
Maksymalna względna siła odśrodkowa:
3080xg
Liczba naczyń krwionośnych:
48/76
Waga:
50kg
Program:
20
Zakres czasowy:
1min-99h59min
Całkowite wymiary:
630×500×420mm
Nazwa:
Automatyczna wirówka medyczna bez kapelusza DD5
najwyższa prędkość:
4000 min
Maksymalna względna siła odśrodkowa:
3080xg
Liczba naczyń krwionośnych:
48/76
Waga:
50kg
Program:
20
Zakres czasowy:
1min-99h59min
Całkowite wymiary:
630×500×420mm
Automatyczna wirówka do badania krwi 4000 obr./min Odcinanie dużego momentu obrotowego Direct

Automatyczna wirówka kapeluszowa HEREXI Automatyczna wirówka kapeluszowa do badania krwi DD5 |Laboratorium

Produkt jest specjalnie zaprojektowany dla szpitali, stacji krwi, radiologii i immunologii, medycyny nuklearnej i innych profesjonalnych jednostek, ustawia automatyczne usuwanie nasadek wirówkowych po zakończeniu, całkowicie rozwiązuje szpital w zakresie separacji problemu usuwania próżniowych naczyń krwionośnych, jest dzisiejszą nowością, zaawansowaną, wysokowydajny sprzęt do separacji.Automatyczna wirówka cap-off należy do konwencjonalnych wirówek laboratoryjnych.

 

Automatyczna wirówka do usuwania nasadek, znana również jako automatyczna wirówka do usuwania nasadek, jest rutynową laboratoryjną wirówką, która automatycznie usuwa pokrywę naczynia próżniowego w procesie wirowania.Przeznaczony do szpitali, stacji krwiodawstwa, radiologii i immunologii, medycyny nuklearnej i innych, z automatycznym zdejmowaniem nasadki i wirowaniem realizowanym w jednym czasie, całkowicie rozwiązuje trudne problemy, takie jak niska skuteczność ręcznego zdejmowania nasadki i wibracje spowodowane ekstubacją w procesie separacji i unaczynienia próżniowego, co skutkuje zawiesiną krwi i zwiększa ryzyko infekcji bakteryjnej.Szeroko stosowany w medycynie klinicznej, biochemii, immunologii, stacji krwi, medycynie i innych działach edukacji naukowej i produkcji.

 

Istnieją 48, 76, 128, 148 cztery specyfikacje spełniające różne potrzeby w zakresie separacji;Istnieją dwa modele w temperaturze pokojowej i zamrożone, aby spełnić wymagania eksperymentu.

Szczegóły Produktu

Cechy wirówki automatycznej dekapującej DD5 z chłodzeniem (wirówka automatyczna dekapująca):

1. Automatyczne usuwanie nasadki w celu waskularyzacji próżniowej, z 97% wskaźnikiem skuteczności usuwania nasadek, odpowiednie do waskularyzacji próżniowej 75 mm/100 mm.

2. Zastosuj mikrokomputer z pojedynczym układem scalonym i moduł napędowy infineon, z niezależną płytą kontrolną do badań i rozwoju oraz silnikiem konwersji częstotliwości AC/DC o dużym momencie obrotowym, stabilną pracą i niskim poziomem hałasu, zapewniają komfortowe środowisko laboratoryjne.

Konstrukcja o szerokim napięciu 3.100 V-230 V, poprawia wirówkę do zakresu adaptacji napięcia (dotyczy tylko wirówki bez kapelusza TD5 / wirówki bez kapelusza DD5.

 

4. Z nadmierną prędkością, nadmierną temperaturą, brakiem równowagi, podnapięciem, przepięciem i innymi funkcjami ostrzegawczymi, trzypoziomową amortyzacją tłumienia, specjalną kombinacją urządzenia amortyzującego, sprawiają, że stabilna praca silnika jest bezpieczna i niezawodna, zapobiega ponownemu zawieszeniu krwi, aby uzyskać doskonałe odśrodkowe efekt.

5. Prawdziwy kolorowy wyświetlacz Tft-lcd, przycisk z ekranem dotykowym i tryb podwójnego przycisku z solidnym przyciskiem, ze specjalnym klawiszem wyświetlania siły odśrodkowej, wyświetlaniem ustawionych parametrów i parametrów pracy, parametry pracy można zmienić w dowolnym momencie, bez potrzeby zatrzymywania interfejsu operacyjnego intuicyjnie , prosty, łatwy w użyciu;Menu obsługi jest dostępne w wielu językach (chiński, angielski, rosyjski, portugalski).

6. Tylna komora wirowa ze stali nierdzewnej austenitycznej 304 ze stalową powłoką natryskową, jedną stalową przednią powierzchnią wykrawania i trzema warstwami stalowej tulei ochronnej oraz innymi urządzeniami zabezpieczającymi, nie tylko trwałymi, ale także zapewniającymi bezpieczeństwo personelu i laboratorium.

Automatyczna wirówka z chłodzeniem DD5 przyjmuje cichy elektromechaniczny zamek drzwi silnika, łatwy w użyciu, wystarczy delikatnie zamknąć pokrywę drzwi, uruchomi system zamka drzwi i bezpiecznie zablokuje pokrywę drzwi.

 

8.10-prędkość przyspieszania i 10-biegowa kontrola szybkości zwalniania, może przechowywać 20 grup programów zdefiniowanych przez użytkownika, może modyfikować parametry kontrolne działającego wirnika w dowolnym momencie, może wyświetlać krzywą prędkości w górę i w dół, krzywą całkowania odśrodkowego, krzywą temperatury.

9. Posiadać rekord CFDA i kwalifikację produkcji CFDA, przejść certyfikację ISO 9001 (2015) i ISO 13485 (2016).

Parametry techniczne hosta
model produktu DD5 (wirówka automatyczna do zdejmowania korków)
Liczba pobranych naczyń krwionośnych została wyizolowana 48/76 oddziałów
Maksymalna prędkość obrotowa (obr/min) 4000 obr/min
Maksymalna siła wirowania (g) 3080×g
Dokładność prędkości ± 50 obr/min (konfigurowalny na żądanie, wielokrotność 10)
System sterowania i napędu Silnik z dużym momentem obrotowym do konwersji częstotliwości bezpośredniej / AC, sterowanie mikrokomputerem
rutyna działania 20
Zakres czasowy 1-99h59min
źródło AC220V 50Hz
hałas ≤60 dB
pojemność kruszywa 800 w
Wymiar całkowity (długość, szerokość i wysokość) 630×500×420 mm
waga 50 kg