Wyślij wiadomość
Herexi International Corporation Inc.
Produkty
Produkty
Dom > Produkty > Automatyczna maszyna do wirowania > Odwrócona automatyczna maszyna wirowa Pulpit 48 oddział do laboratorium

Odwrócona automatyczna maszyna wirowa Pulpit 48 oddział do laboratorium

Szczegóły Produktu

Miejsce pochodzenia: Changsha, Chiny

Nazwa handlowa: HEREXI

Orzecznictwo: ISO9001、ISO13485、CE

Numer modelu: TD5

Warunki płatności i wysyłki

Minimalne zamówienie: 1

Cena: 15500¥

Czas dostawy: 8

Zasady płatności: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram

Uzyskaj najlepszą cenę
Highlight:

Odwrócona automatyczna wirówka

,

automatyczna wirówka laboratoryjna

,

48 oddziałowa wirówka laboratoryjna

Nazwa:
Automatyczna wirówka medyczna bez kapelusza TD5
najwyższa prędkość:
4000 min
Maksymalna względna siła odśrodkowa:
2960xg
Liczba naczyń krwionośnych:
48
Waga:
35kg
Program:
20
Zakres czasowy:
1min-99h59min
Całkowite wymiary:
600×540×360mm
Nazwa:
Automatyczna wirówka medyczna bez kapelusza TD5
najwyższa prędkość:
4000 min
Maksymalna względna siła odśrodkowa:
2960xg
Liczba naczyń krwionośnych:
48
Waga:
35kg
Program:
20
Zakres czasowy:
1min-99h59min
Całkowite wymiary:
600×540×360mm
Odwrócona automatyczna maszyna wirowa Pulpit 48 oddział do laboratorium

Automatyczna wirówka do kapeluszy TD5 48 zespołów przyjmuje naczynia ||Mały Kapelusz, Wirówka Kapeluszowa |Laboratorium stacjonarne

Produkt jest specjalnie zaprojektowany dla szpitali, stacji krwi, radiologii i immunologii, medycyny nuklearnej i innych profesjonalnych jednostek, ustawia automatyczne usuwanie nasadek wirówkowych po zakończeniu, całkowicie rozwiązuje szpital w zakresie separacji problemu usuwania próżniowych naczyń krwionośnych, jest dzisiejszą nowością, zaawansowaną, wysokowydajny sprzęt do separacji.Automatyczna wirówka cap-off należy do konwencjonalnych wirówek laboratoryjnych.

 

Automatyczna wirówka do usuwania nasadek, znana również jako automatyczna wirówka do usuwania nasadek, jest rutynową laboratoryjną wirówką, która automatycznie usuwa pokrywę naczynia próżniowego w procesie wirowania.Przeznaczony do szpitali, stacji krwiodawstwa, radiologii i immunologii, medycyny nuklearnej i innych, z automatycznym zdejmowaniem nasadki i wirowaniem realizowanym w jednym czasie, całkowicie rozwiązuje trudne problemy, takie jak niska skuteczność ręcznego zdejmowania nasadki i wibracje spowodowane ekstubacją w procesie separacji i unaczynienia próżniowego, co skutkuje zawiesiną krwi i zwiększa ryzyko infekcji bakteryjnej.Szeroko stosowany w medycynie klinicznej, biochemii, immunologii, stacji krwi, medycynie i innych działach edukacji naukowej i produkcji.

 

Istnieją 48, 76, 128, 148 cztery specyfikacje spełniające różne potrzeby w zakresie separacji;Istnieją dwa modele w temperaturze pokojowej i zamrożone, aby spełnić wymagania eksperymentu.

Szczegóły Produktu

Cechy automatycznej wirówki bez kapelusza TD5:

 

1. Próżniowa wirówka do ekstrakcji naczyń krwionośnych automatyczna wirówka do usuwania nasadek, wskaźnik skuteczności usuwania nasadki 97%, odpowiedni do 75 mm / 100 mm dwóch specyfikacji próżniowej ekstrakcji naczyń krwionośnych.

2. Zastosuj mikrokomputer z pojedynczym układem scalonym i moduł napędowy infineon, z niezależną płytą kontrolną do badań i rozwoju oraz silnikiem konwersji częstotliwości AC/DC o dużym momencie obrotowym, stabilną pracą i niskim poziomem hałasu, zapewniają komfortowe środowisko laboratoryjne.

3. Automatyczna wirówka TD5, tylna komora wirowa ze stali nierdzewnej austenitycznej 304 ze stalową powłoką natryskową, jedną stalową przednią powierzchnię wykrawającą i trzy warstwy stalowej tulei ochronnej i innych urządzeń zabezpieczających, nie tylko trwałych, ale także zapewniających bezpieczeństwo personelu i zastosowanie laboratoryjne.

4. Z nadmierną prędkością, nadmierną temperaturą, brakiem równowagi, podnapięciem, przepięciem i innymi funkcjami ostrzegawczymi, trzypoziomową amortyzacją tłumienia, specjalną kombinacją urządzenia amortyzującego, sprawiają, że stabilna praca silnika jest bezpieczna i niezawodna, zapobiega ponownemu zawieszeniu krwi, aby uzyskać doskonałe odśrodkowe efekt.

5. Prawdziwy kolorowy wyświetlacz Tft-lcd, przycisk z ekranem dotykowym i tryb podwójnego przycisku z solidnym przyciskiem, ze specjalnym klawiszem wyświetlania siły odśrodkowej, wyświetlaniem ustawionych parametrów i parametrów pracy, parametry pracy można zmienić w dowolnym momencie, bez potrzeby zatrzymywania interfejsu operacyjnego intuicyjnie , prosty, łatwy w użyciu;Menu obsługi jest dostępne w wielu językach (chiński, angielski, rosyjski, portugalski).

6. Konstrukcja o szerokim napięciu 100 V-230 V, popraw wirówkę do zakresu adaptacji napięcia (dotyczy tylko automatycznej wirówki TD5/DD5).

7. Zastosuj wyciszoną elektromechaniczną blokadę drzwi silnika, łatwą w użyciu, po prostu delikatnie zamknij pokrywę drzwi, uruchomi system zamka drzwi, pokrywa drzwi jest bezpiecznie zablokowana.

8.10-prędkość przyspieszania i 10-biegowa kontrola szybkości zwalniania, może przechowywać 20 grup programów zdefiniowanych przez użytkownika, może modyfikować parametry kontrolne działającego wirnika w dowolnym momencie, może wyświetlać krzywą prędkości w górę i w dół, krzywą całkowania odśrodkowego, krzywą temperatury.

9. TD5 Automatyczna wirówka do odszraniania (znana również jako automatyczna wirówka do odgazowywania), z zapisem CFDA i kwalifikacją produkcji CFDA, poprzez certyfikację THE ISO 9001 (2015) i ISO 13485 (2016).

 

Parametry techniczne hosta
model produktu TD5 (wirówka bez korka)
Liczba pobranych naczyń krwionośnych została wyizolowana 48 Oddział
Maksymalna prędkość obrotowa (obr/min) 4000 obr/min
Maksymalna siła wirowania (g) 2960×g
Dokładność prędkości ± 50 obr/min (konfigurowalny na żądanie, wielokrotność 10)
System sterowania i napędu Silnik z dużym momentem obrotowym do konwersji częstotliwości bezpośredniej / AC, sterowanie mikrokomputerem
rutyna działania 20
Zakres czasowy 1-99h59min
źródło AC220V 50Hz
hałas ≤60 dB
pojemność kruszywa 500 w
Wymiar całkowity (długość, szerokość i wysokość) 600×540×360 mm
waga 35 kg